Pisane wierszem słowa na temat piłkołapu.

2 komentarzeBardziej prozą

Siatka jest jak parasol ochronny. Pozostaje nam tylko czekać czy piłka wyleci poza boisko. Czasami chcielibyśmy, żeby została bliżej, ale nie dlatego że może kogoś uderzyć. Piłka jest tylko przedmiotem służącym do zabawy, a nie jest dla nas miłe bieganie za nią na drugi koniec boiska, ulicy, kortu. Życie jest chwilą, kiedy granie daje nam wolność. Kiedy siatka nas ogranicza, czujemy się bezpiecznie, bo jest to siatka, a nie metalowa krata oddzielająca boisko od świata ludzi z zewnątrz. Łapanie piłki lecącej do nieba to nie łapanie motyli. Piłka nie umie sama wrócić i nie zamierza się poddać wybijając komuś okno w sąsiedniej kamienicy. Jeśli marzysz o graniu w piłkę, a nigdy nie chcesz kopnąć za mocno nie graj, bo granie nie zna granic. Każdy, kto choć raz poczuł się wolny odgrywa rolę we własnym spektaklu. Czasami podczas mocnego zagrania nie chcemy, by komuś stała się krzywda. Czasami zrezygnujemy z metalowych elementów obuwia, czasami ustalimy łagodniejsze zasady gry, ale nie można zabronić uderzać, kopać, rzucać za mocno.

Bardziej wierszem

Kiedy gramy jak zawodnicy obserwowani na telebimach nie chcemy bać się, że telebim czegoś nie wytrzyma.Za bardzo skupiamy się na bezpieczeństwie, podczas gdy warunki do grania mogą sprzyjać.Nie warto czasami pudłować zbyt długo, by tylko nie zrazić się kolejną próbą.Za bardzo stajemy się niekiedy sztywni. Piłkołap nie zbiera zapału do piłki . Gdy liczby nie kłamią, statystyki mogą, gdy gra się gdzieś turniej chce się być ikoną.By trening przynosił owoce obfite należy należy mieć siatki ochronne obszyte.Za bardzo się jednak nie uda ta sztuka, gdy nie masz narzędzi i dłubiesz bez dłuta.Naprawdę nie warto zabijać swych pragnień, gdy zbyt długo myślisz to pudłujesz karne.Te siatki ochronne jak sanki na wiosnę ktoś powie, że na nic nie przyda się, słowo.Jak zakrywasz głowę odpowiedz mi słowem, czy lepiej jest usiąść i trochę ochłonąć.Ktoś biega za piłką, ktoś próbuje szukać, czy lepiej nie było zostawić ochrony.Wydatek to mikro, montować nie sztuka, a po mocnym strzale jest nadziei promyk.Gdy rzucasz to trafiaj, gdy pudłujesz zbieraj, nie szukaj zbyt długo po stracie ochotyNiech Ciebie nie ogranicza już fantazja, ograniczaj tylko przestrzenie i płoty.

Autor

  • Autor strony, bardzo mocno zaangażowany w doradztwo. Wyznaje zasadę, że w ciągle zmieniającym się świecie należy wciąż się uczyć, w końcu "świata, w jakim się urodziłeś już nie ma". Hobbysta nowych technologii, świata IT oraz psychologii pracy.

2 thought on “Pisane wierszem słowa na temat piłkołapu.”

  1. Eugenia pisze:

    Lubię oglądać zawody w piłkę nożną moich synów, siedząc za siatką ochronną czuję się bezpieczniej.

  2. Bruno pisze:

    Gram 2 razy w tygodniu z kolegami w kosza i gdyby nie było siatki ochronnej tak chętnie byśmy nie grali – nie chciałoby nam się biegać za piłka…

Comments are closed.